Samochód zastępczy

Oferujemy samochody zastępcze na cały okres naprawy bądź likwidacji szkody. Posiadamy zarówno samochody osobowe każdej klasy, jak również vany i busy o DMC 3,5t i 7,5t. oraz samochody zastępcze klasy premium
Samochód zastępczy
Samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji

Jesteś poszkodowany? Miałeś kolizję?

Jeżeli samochód wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej, dojazdu do pracy, leczenia lub innych istotnych czynności, został uszkodzony w wyniku kolizji z winy innego kierującego, poszkodowanemu przysługuje pokrycie kosztów wynajęcia pojazdu zastępczego na koszt firmy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji. 

SKĄD UZYSKAĆ SAMOCHÓD ZASTĘPCZY?

Wystarczy przyjechać do nas! Wszystkie dokumenty i formalności załatwimy na miejscu, za Państwa. Cała procedura wynajmu pojazdu zastępczego trwa u nas 5 minut i sprowadza się do jednego podpisu. Bez kaucji, bez dodatkowych opłat, bez limitu kilometrów. 
Nasz samochód zastępczy możesz użytkować jak swój własny, pozostawiony do naprawy.

Dlaczego akurat my?
Nowoczesna flota

Całą nasza flota składa się z nowych, komfortowych samochodów. Otrzymasz samochód tej samej klasy, co Twój uszkodzony pojazd.

również z autocasco

Nasi Klienci mogą liczyć na samochód zastępczy również podczas napraw z polis AC.

Brak formalności

Szybko i bez zbędnych formalności wyjedziesz z naszego serwisu autem zastępczym.

odbiór w dowolnym miejscu

Nie masz jak się do nas dostać, lub nie masz czasu na wizytę w biurze? Nasz kierowca przywiezie samochód zastępczy pod Twój dom!

Częste pytania

Samochód zastępczy otrzymują Państwo na cały okres naprawy. W przypadku szkody całkowitej, możeciu użytkować nasz pojazd do momentu wypłaty odszkodowania za uszkodzony pojazd. W praktyce jest to 14-21 dni od momentu kolizji, w zależności od tego, w jakiej firmie był ubezpieczony sprawca kolizji.

Oczywiście! Wszystkie nasze samochody są sprawne technicznie, posiadają aktualny przegląd i pełny pakiet ubezpieczeń. Może się tak zdarzyć, że nasz pojazd zastępczy będzie mieć kolizję – wtedy prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny z naszym biurem.