Pomoc Drogowa

Bielsko-Biała, DK81 od Wisły do Pawłowic, Czechowice-Dziedzice, Kozy, Czaniec, Kęty, Żywiec i nie tylko
Pomoc Drogowa
pomoc drogowa Bielsko-Biała - na czas, cały czas!

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa lub holowanie samochodu.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania kazdego pojazdu przez 24 h, 7 dni w tygodniu.

Jako firma z wieloletnim stażem w branży, działamy szybko i skutecznie przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i kompetentnych pracowników.

Klientom zawsze zapewniamy miłą obsługę oraz fachową pomoc w sytuacjach kryzysowych.

POMOC DROGOWA Bielsko-Biała

Nasze usługi holowania i transportu samochodów rozbitych, pokolizyjnych, powypadkowych lub po prostu zepsutych świadczymy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Oznacza to, że holowaliśmy samochody z terenu Bielska-Białej i okolic już 6 lat przed przyjęciem do naszego serwisu blacharsko-lakierniczego pierwszego samochodu. Dzięki ćwierćwiecznemu doświadczeniu, nie ma takiego samochodu, którego nie dalibyśmy rady usunąć z drogi. Samochody z urwanym kołem czy będące głęboko w rowie na dachu, bądź boku pojazdu nie są dla nas żadnym wyzwaniem.

Usługi pomocy drogowej świadczymy także na terenie całego województwa śląskiego, głównie w promieniu 40 km od siedziby naszej firmy, jednak jesteśmy gotowi przywieźć Państwa szybko i sprawnie z drugiego końca kraju.

Typ holowanych pojazdówsam. osobowe, busy, sam. ciężarowe do 7,5t, sam. ciężarowe pow 7,5t, sam ciężarowe typu TIR
Specjalistyczne holownikitrzy holowniki do samochodów osobowych i busów, jeden holownik do samochodów ciężarowych
Czas dojazdu na miejsceokoło 20 minut w granicach Bielska-Białej/Czechowic-Dziedzic, do 50 minut poza granicami miasta (np. Skoczów, Kęty, Ustroń, Żywiec lub inna miejscowość w promieniu 40km od B-B)
PłatnośćAkceptujemy gotówkę w PLN, EUR, USD. Brak możliwości płatności kartą.
Gwarantujemy bezgotówkowe holowanie z polisy OC/AC w przypadku likwidacji szkody w naszym serwisie powypadkowym.
Gotowość do wyjazduPrzez całą dobę, 365 dni w roku, również w niedzielę i święta.
POPULARNE PYTANIA

Jeżeli w holowanym samochodzie podróżował kierowca wraz z pasażerem, bez problemu zmieszczą się oni w szoferce lawety, która ma dwa miejsca dla pasażerów. W przypadku, gdy samochodem podróżowało więcej osób, zapewnimy transport drugim samochodem, a w przypadku holowania samochodu na dalszej trasie, zapewnimy samochód zastępczy, którym wrócą Państwo do domu. Samochód zastępczy następnie załadujemy na naszą lawetę w drodze powrotnej.

Tak! Możesz zlecić nam zabezpieczenie i holowanie swojego samochodu i udać się do szpitala na niezbędne badania. Gdy tylko Policja zakończy czynności na miejscu zdarzenia, zabezpieczymy Twój samochód na naszym monitorowanym parkingu.
Wyślemy także pracownika do szpitala, w celu odbioru Państwa z izby przyjęć i transportu do naszej siedziby po zakończeniu badań lekarskich.

Naprawa Jeep Grand Cherokee SRT

Naprawa Jeep Grand Cherokee SRT

Fotorelacja z naprawy samochodu Jeep Grand Cherokee po kolizji z ciągnikiem rolniczym.
Naprawa Skody Rapid

Naprawa Skody Rapid

Fotorelacja z naprawy samochodu Skoda Rapid