Naprawy blacharskie

Naprawy blacharskie to główna działalność naszej firmy. Zaufały nam już tysiące klientów, zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Sprawdź dlaczego.
Naprawy blacharskie
O USŁUDZE

W naszej firmie prace blacharskie wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik naprawczych, przy użyciu specjalistycznych urządzeń najlepszych marek.

Blacharnia jest doskonale wyposażona w potrzebny sprzęt do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych napraw karoseryjnych.

Doświadczenia zdobyte przez kilkadziesiąt lat działalności pozwalają nam angażować się w prace o różnym stopniu trudności, które umożliwiają nam nasi wykwalifikowani fachowcy oraz sprzęt i narzędzia, które posiadamy.

szczegóły

Dla oszczędzenia cennego czasu, pomożemy Państwu załatwić wszelkie formalności związane z procedurą zgłaszania szkody w firmie ubezpieczeniowej.

Dzięki temu klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę samochodu. 
W większości przypadków klient odbiera naprawione auto jeszcze przed wypłaceniem odszkodowania.

Likwidujemy wszystkie szkody AC i OC przy współpracy z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Gwarancja na naprawę5 lat od zakończenia naprawy
Czas naprawyOkoło 10-14 dni od momentu weryfikacji kosztorysu przez T.U.
Użyte części zamienneTylko oryginalne części zamienne, dostarczone przez producenta danej marki samochodu.
Samochód zastępczyNa cały okres naprawy, również w przypadku napraw z polis AC
PłatnośćNaprawa w całości pokrywana z polisy OC.
Zgodnie z polskim prawem, w przypadku gdy przy zakupie był odliczony podatek VAT – T.U. wypłaca kwotę netto.
Częste pytania

W żadnym wypadku! 

Wszystkie samochody, które trafiają do naszego serwisu blacharsko-lakierniczego, są naprawiane zgodnie z technologią producenta danej marki. Również wszystkie części zamienne są dostarczane przez odpowiedniego dla danego modelu producenta.

Często samochody przez nas naprawiane mają na liczniku poniżej 10.000 km. Pechowa rekordzistka to kierująca Citroenem C3, której bezkolizyjny przebieg – nie z jej winy – wyniósł… 27km.

Poza zachowaną gwarancją nabytą na samochód w chwili jego zakupu, przypominamy, że gwarancja na naprawę w ASO Autolux wynosi nie trzy, ale pięć lat!  

Tak, gdyż w przypadku, gdy sprawca kolizji nie miał w momencie zdarzenia ważnej polisy OC, odszkodowanie zostanie wypłacone przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Wypłata z UFG jest niestety znacznie dłuższa, a sama procedura likwidacji szkody bardziej czasochłonna i zawiła.
Jednak decydując się na naprawę samochodu w ASO Autolux, wszystkie formalności dopełnimy za Państwa, a samochód rozpoczniemy naprawiać jeszcze przed wypłata odszkodowania.

W przypadku, gdy kierujący pojazdem był nietrzeźwy, odszkodowanie wypłaci firma ubezpieczeniowa, w której był ubezpieczony pojazd sprawcy, a następnie będzie na mocy tzw. regresu dochodzić wypłaconego odszkodowania od sprawcy kolizji.
Jeżeli w Twój pojazd wjechał nietrzeźwy kierujący, może być przydatna dokumentacja zdjęciowa i faktury za naprawę, wg. których nastąpiło wypłacenie odszkodowania. Wszystko to otrzymasz podczas odbioru samochodu.

Również i w tym przypadku zajmiemy się w Państwa imieniu kompleksową likwidacją szkody. Naprawa samochodu z polisy OC obywatela innego kraju, nie różni się u nas niczym od likwidacji szkody z polskiego towarzystwa ubezpieczeń. Wystarczy jeden telefon – a wszystkim zajmiemy się my!

Our Featured projects