Opinie o serwisie

Z dumą prezentujemy listy polecające od firm i instytucji, z którymi nawiązaliśmy współpracę w zakresie kompleksowej obsługi powypadkowej pojazdów. Opinie na temat naszego serwisu od klientów indywidualnych można znaleźć na naszych stronach społecznościowych.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie w kwestii likwidacji szkód komunikacyjnych!

Komenda Wojewodzka Policji w Katowicach współpracuje z Firmą ASO Autolux z siedzibą w Bystrej od dnia 19.01.2015 r.

Zgodnie z zawartą umową na świadczenie kompleksowych napraw powypadkowych pojazdów służbowych KWP w Katowicach, w okresie od 19.01.2015r. do 19.04.2016 r. wykonywala usługi w zakresie napraw blacahrsko-laierniczych oraz napraw mechanicznych w pojazdach służbowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowiach i jednostkach podległych.

Przedmiotowa umowa zawarta była na kwotę 3.069.668,55 zł.

współpraca pomiędzy ASO Autolux, a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach charakteryzowała się bardzo wysoką jakościa, solidnością i profesjonalizmem w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych.

KWP W Katowicach poleca powyższy warsztat jako pewnego oraz solidnego partnera każdemu potencjalnemu klientowi zainteresowanemu współpracą.

List referencyjny polecający od KWP Katowice, polecający ASO Autolux jako sprawdzonego partnera w biznesie. Tekst listu powyżej.

KWP Katowice

Poczta Polska S.A. Wydział Terenowy Transportu w Bielsku-Białej potwierdza pelny profesjonalizm serwisu samochodowego ASO “Autolux” z siedzibą w 43-360 Bystra przy ul. Pod Piekłem 38.

Kompleksowe naprawy powypadkowe oraz naprawy bieżące pojazdów Poczty Polskiej wykonane zostały w sposób rzetelny i terminowy.

Pracowników Firmy cechuje wysoka kultura pracy.

Firma ASO “AUTOLUX” J. Obtułowicz uzyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić Ją jako sprawdzonego Partnera.

Tomasz Brodecki
Kierownik Wydziału Transportu Terenowego Poczty Polskiej w Bielsku-Białej

Referencje od Poczty Polskiej potwierdzające zadowolenie z likwidacji szkody w ASO Autolux

Poczta Polska Tomasz Brodecki Kierownik Wydziału Transportu Terenowego Poczty Polskiej w Bielsku-Białej

TAURON Dystrybucja SA Oddział w Bielsku-Białej udziela referencji firmie ASO AUTOLUX Janusz Obtułowicz w zakresie świadczonych usług napraw powypadkowych i innych zdarzeń losowych dotyczących użytkowania pojazdów służbowych.

Naprawy odbywały się sprawnie łącznie z transportem uszkodzonych pojazdów i charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i spełniały nasze oczekiwania.

Polecamy ASO AUTOLUX Janusz Obtułowicz jako rzetelnego usługodawcę napraw powypadkowych pojazdów różnych marek, w szczególności w przypadku produktów dopasowanych do specyfiki wymagań klienta.

Kazimierz Harężlak
Dyrektor ds. Serwisu
TAURON Dystrybucja S.A.
Oddział w Bielsku-Białej

 


 

Tauron Dystrybucja Kazimierz Harężlak Dyrektor ds. Serwisu TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej

Z ASO “AUTOLUX” Janusz Obtułowicz znajdującym się w Bystrej przy ul. Pod Piekłem 38 współpracujemy od kilku lat.

Wszystkie nasze zlecenia naprawy samochoidów były wykonywane w profesjonalny sposób, szybko i bardzo solidnie.

Mamy do ASO Autolux pełne zaufanie.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z w/w ASO Autolux i z pełną świadomością polecamy innym ten Serwis.

Maciej Stanek
Prezes Zarządu

Domena Nowa Maciej Stanek Prezes zarządu

Z firmą “Autolux” współpracuję od 5 lat. To, co wyróżnia ją na tle konkurencji, to naprawdę kompleksowa obsługa w przypadku zaistnienia szkody. Wystarczy formalnie zgłosić szkodę do Ubezpieczyciela, zadzwonić do “Autolux” i podpisać stosowne upoważnienia

Całość formalności trwa kilka minut w siedzibie klienta. Także pojazd sprawny do jazdy zabierany jest przez pracownika firmy z dowolnego miejsca.

Narawy realizowane są sparwnie i bardzo rzetelnie.

Uszkodzenie pojazdu zawsze związane jest ze stresem dla właściciela. Współpraca z “Autolux” ogranicza te stresy do minimum.

Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z firmą “AUTOLUX”

Krzysztof Woźniak
Właściciel

 

Supermarket “Piątka” Krzysztof Woźniak Właściciel

Informujemy, iż od 2008 roku nasza firma korzysta z usług blacharsko-lakierniczych (równiez likwidacji szkód drogowowych) firmy ASO AUTOLUX Janusz Obtułowicz.

Usługi te wykonywane są terminowo i niejednokrotnie w ekspresowym tempie, co ma dla nas priorytetowe znaczenie.

Jednocześnie jakość napraw jest na wysokim poziomie.

Według naszej opinii firma ASO AUTOLUX Janusz Obtułowicz zdecydowanie zasługuje na nasze rekomendacje.

Łukasz Szymanek
Wiceprezes Zarządu

DIL Surowce Wtórne Łukasz Szymanek Wiceprezes Zarządu

Firma Piekarnia-cukiernia RĄBA pragnie udzielic referencji firmie ASO Autolux Janusz Obtulowicz za profesjonalnie przygotowaną obsługę techniczną naszej floty pojazdów.

Z usług firmy ASO Autolux korzystamy od kilku lat przy bieżących oraz blacharsko-lakierniczych naprawach. Wykonywane uslugi odznaczają się odpowiednim profesjonalizmem, rzetelnościa, solidnością i zaangażowainem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem w kwestiach likwidacji szkód komunikacyjnych.

Polecamy firmę ASO AUTOLUX Pana Janusz Obtułowicz jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Dziękujemy Panu Januszwi Obtułowicz za dotychczasową opiekę nad naszą flotą. Mamy nadzieję, ze przez kolejne lata nasza współpraca będzie się równie pomyślnie układała jak dotychczas.

Sławomir Rąba
Właściciel


 

Piekarnia-Cukiernia Rąba Sławomir Rąba Właściciel

Zaufaj nam i Ty!

Przyjedź do nas lub zadzwoń w celu omówienia szczegółów naprawy Twojego uszkodzonego samochodu lub zlecenia nam kompleksowej obsługi powypadkowej Twojej floty.